Geloof laat zich niet zo gemakkelijk onder woorden brengen. Moeten we dan maar stoppen met dat te proberen? In deze reeks denken we na over geloof-waardige taal, met lezingen vanuit filosofie, bijbelwetenschappen, moderne media en kinderliteratuur. Telkens op maandagavond op de KU Leuven-campus aan het Rabot in Gent, op dinsdagavond op de KULAK-campus in Kortrijk en online.

  • Het onzegbare ver-tolken (Jacques Haers, theoloog KU Leuven): 26-27 februari
  • De geloofwaardigheid van religieuze teksten (Arjan Knop, protestantse theologische faculteit Brussel): 4-5 maart
  • Tot de verbeelding spreken: religie op Netflix en Disney+ (Bart Paepen, pastoor kathedraal Antwerpen): 18-19 maart
  • Religieuze taal bij kinderen (Kolet Jansen, schrijfster): 25-26 maart

Info en inschrijvingen: http://tinyurl.com/geloofstaal 

of via: Denkend geloven - Postuniversitair Centrum - KU Leuven

 

 

denkend geloven